Null-ressursi kunstmuruväljakud

Sport ja mängurõõm

VÕTMED KÄTTE – PALL MÄNGU – KÕIK HINNAS!
Null muret sissemaksega. Null vaeva hooldusega. Null probleemi jäätmekäitlusega.

Mida tähendab kunstmuruväljak null-ressursiga?

  • Tellijale ei teki suurt finantskoormust – jääb vaid rendimaks, ilma sissemakseta.
  • Tellijale ei teki hooldamise kohustust, kuna meie võtame selle enda kanda.
  • Tellija ei pea tulevikus muret tundma kalli jäätmekäitluse pärast – 2017 Keskkonnasõbralikuma Ettevõttena teeme seda ise.

Meie lahendus on lihtne

Murrame mõned müüdid. Kunstmuruväljakute ehitamine on kallis – meie lahendusega enam mitte! Kunstmuruväljakute materjale seostatakse keskkonnariskidega ja nende käitlemine on reeglina kallis – jah, aga meil on selleks kogemus ja tehnoloogia ning teeme seda tellija eest tasuta.

Eesti projektid

Aastakümneid oleme teostanud töid Euroopas ja mujal maailmas. Eestis võib meie rajatud kaasaegseid jalgpalliväljakuid näha Haapsalus ja Sakus. Järgmised projektid on juba töös, sest ainult meie pakume null-ressursi kunstmuruväljaku lahendust!

Kellele ja kuhu?

Kunstmuruväljakuid rajatakse kõikjale, kus on sellele praktiline vajadus. Väljakud on reeglina hommikust õhtuni hõivatud koolitundide ja treeningutega.

Usaldus pikaajalisest kogemusest

Meie teame, mida teeme. Oleme 28 aasta jooksul rajanud üle 1300 kunstmuruväljaku üle maailma. See ütleb meie kohta kõik.

Miks on kunstmuru hea?

Kunstmuruväljak on meie kliimas parim lahendus igal tasemel spordi edendamiseks. See on aastaringselt praktiline, kaasaegne ja pallisõbralik. Meie teeme väljaku hooldused, tellija tunneb rõõmu selle kasutamisest!

Võta meiega ühendust!

Oleme paindlikud nii projekti tehnilistes küsimustes, kui ka finantseerimise osas. Me ei esinda ühtegi murutootjat ja anname tasuta professionaalset nõu. Võta meiega ühendust ja leiame koos parima lahenduse.

projektid@sportsinstallations.com