Kliendid meist

ALLIANZ PARK INGLISMAAL, LONDONIS

“SIS tegi Advanced Sports Installations Europe ASiga (ASIE) koostööd Saracensi ragbiklubi kodustaadioni Allianz Parki väljakukatte vahetamisel. Ettevõetud töö hõlmas 9262-ruutmeetriselt pinnalt olemasoleva murukatte ja täitematerjalide eemaldamist. Oluline oli kunstmuru üles võtta täismõõtudes rullidena, et seda saaks hiljem lihtsasti järgmisele väljakule taaspaigaldada.

Kogu töö tuli teha vähem kui kahe päevaga, mis nõudis ASIElt kiiret ja tõhusat teenust. Lisaks oli oluline, et töö käigus ei saaks kahjustada väljakualune pehmendav aluskiht (shockpad) ega platsi ümbritsev jooksurada.

ASIEl õnnestus projekt vastavalt meie tingimustele edukalt ellu viia. Muru eemaldati tervete täismõõtudes rullidena koos täitematerjaliga, mis on kaalult väga rasked. Sellist võimekust enamikel teenusepakkujatel pole. Päris kindlasti julgen ASIEd soovitada ka teistele, sealjuures ka nõudlikumatele klientidele.”

Luke Edwards, SIS Group Ltd spordisüsteemide arendusjuht (Allianz Parki ehitusprojekti peatöövõtja)

 

SAVIO KOOL SOOMES

“Advanced Sports Installations Europe AS (ASIE) paigaldas meie allhankepartnerina Lõuna-Soomes Keravas asuva Savio kooli juurde uue jalgpalliväljaku kunstmuru. Projekt hõlmas töid aluspinnaga ning uue muru, piirete ja valgustuse paigaldust väljakule.

Nendega oli väga meeldiv koostööd teha. ASIE töötajad on professionaalsed ja usaldusväärsed – protsessi käigus ei tekkinud lisatööde vajadust ega mingeid “hinnaüllatusi”. Ettevõtte pani suurt rõhku paigalduse kvaliteedile ning pidas kinni nii ajagraafikust kui ka eelarvest ja viis tellitud tööd ka kiiresti lõpule. Soovitan ASIEd kindlasti ka teistele ega kahtleks hetkegi, et neid tulevaste projektide elluviimiseks uuesti palgata.”

Markus Lahtinen, Hyvinkään Tieluiska OY (Savio kooli ehitusprojekti peatöövõtja)

 

FARUM PARK TAANIS

“ASIE oli üks meie allhankija Taanis asuva 9240-ruutmeetrise Farum Parki jalgpallistaadioni kunstmuruväljakute uuendamisel. Nende töö sisaldas olemasoleva kunstmuru eemaldamist 4-meetriste rullidena ning liiva ja täitematerjali paigaldust uuele kunstmurule. Projekti tegi keerukaks see, et kunstmuru all oli väljakualune küte. Seetõttu tuli vana kunstmuru eemaldada mururulle lõikamata, et mitte kahjustada küttekaableid. Lisaks tuli arvestada sellega, et iga kunstmururull kaalus 10 tonni, kuna need sisaldasid liiva- ja kummitäidet.

ASIE suutis mõlemad ülesanded edukalt täita. Ettevõtte paigaldustiim oli väga asjatundlik – oli näha, et neil on selles vallas aastatepikkune kogemus. Samuti oli neil suurepärane masinapark. Kokkuvõttes, ASIE oli koostööpartnerina suurepärane valik ning ma soovitan kindlasti seda ettevõtet kõigile teistele potentsiaalsetele klientidele.”

Christian Starling, Unispordi projektijuht (Farum Parki ehitusprojekti peatöövõtja)