Kunstmuru kvaliteet

Kunstmuru näeb välja nagu sünteetilistest rohulibledest koosnev looduslik muru, ent kvaliteetne kunstmuruväljak koosneb tavaliselt viiest kihist. Esmalt aluspadi, milleks on enamasti killustik. Seejärel spetsiaalsest materjalist pehmendav kiht (shock pad), mis annab väljakule elastsuse.
Selle peale rullitakse kunstmuru, mille kiudude vahele puistatakse kahes kihis täitematerjali: esmalt liiva ja seejärel kummipuru. Kõik see tagab, et kunstmuru on mänguomadustelt võimalikult sarnane tavamurule ning piisavalt elastne, et vältida mängija kukkumisel vigastuste tekkimist.
 
Vaata, kuidas käib muru ülesvõtmise ning ümbertöötlemise protsess ja milliste masinatega seda tehakse:

Meie partneriteks on maailma juhtivad kunstmuru tootjad, kelle toodangu seast valime 5G kunstmuruväljakute paigaldamiseks parima muru vastavalt iga kliendi personaalsetele vajadustele ja soovidele. Uus kunstmuru vastab FIFA kõrgeimale kategooriale ehk Quality Pro (varasema kahe tärni) sertifikaadile, mis võimaldab pärast paigaldusjärgset sertifitseerimist pidada väljakul kõiki rahvusvahelisi jalgpallikohtumisi. FIFA ja Eesti Jalgpalli Liidu kvaliteedisüsteemist saab lugeda siit.