Innovatsioon

Tegeleme oma ettevõttes Euroopa tipptasemel innovatsiooniga. Advanced Sports Installations Europe AS on saanud kahel korral toetust Euroopa Liidu teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogrammist Horisont 2020, et töötada välja kunstmuru taaskasutamise tehnoloogia Arena Master ning selleks vajalike seadmete prototüübid. Oleme seni ainus väike- ja keskmise suurusega ettevõte, kes on olnud edukas Horisont 2020 toetusmeetme mõlemas etapis.

Horisont 2020 projekti toel oleme välja töötanud ainulaadsed seadmed vana muru ülesvõtmiseks, täitesegu eemaldamiseks kunstmurukattest ning täitematerjalide kuivatamiseks ja sõelumiseks. Suudame kõike seda teha otse jalgpalliväljakul või väljaku vahetus läheduses.

Meie seadmetega saab kunstmuru kiiresti välja vahetada ja hooldada ka keerukates oludes, näiteks tribüünidega piiratud ühe kitsa sissepääsuga arena-tüüpi jalgpalliväljakutel või küttega platsidel, kus on suur oht vigastada väljaku-aluseid küttekaableid. Võrreldes konkurentidega eemaldame vana muru neli korda kiiremini maksimaalselt 10 tunniga ja paigaldame uue väljaku täies mahus kaks korda kiiremini, saades väljakult kätte 100% täitematerjalist. Enamasti suudetakse kogu vahetusprotsess teha 7 päevaga.