Meist

Advanced Sports Installations Europe AS on Euroopa üks juhtivaid kunstmuruväljakute rajajaid ning hooldajaid. 1992. aastal tegevust alustanud ettevõte põhineb täielikult Eesti kapitalil. Oleme 25 aastaga rajanud rohkem kui 1100 jalgpalliväljakut Skandinaavias, Suurbritannias ja Kesk-Euroopas. Paigaldame ligi miljon ruutmeetrit kunstmuru aastas, eesmärk on jõuda 4,5 miljoni ruutmeetrini. Oleme kahel korral saanud innovatsioonitoetust Euroopa Liidu programmist Horisont 2020.

2018. aastal pälvisime Vastutustundliku Ettevõtluse Hõbetaseme Märgise, millega tunnustatakse ettevõtteid, kes peavad oluliseks oma tegevuse mõju ühiskonnale ning teevad jõupingutusi negatiivse mõju vähendamiseks ja positiivse suurendamiseks.

 
   
2018. aastal kuulutati meid Eestis Aasta Keskkonnasõbralikuks Ettevõtteks ning lisaks saime oma alamkategoorias ka kõige enam inimeste hääli uuendusliku kunstmuru taaskasutustehnoloogia Arena väljatöötamise eest.

Oleme liige Saksa-Balti KaubanduskojasEuroopa Kunstmuru Organisatsioonis ning maailma suurimas kunstmurutööstuseorganisatsioonis Synthetic Turf Counsel, kuhu kuulub üle 200 ettevõtte rohkem kui 10 riigist.