Eelised

  • Rendimudel kaotab investeerimisvajaduse. Kui tavaliselt nõuab kunstmuru paigaldamine suurt ühekordset investeeringut, siis 5G kunstmuruväljaku hind koos hooldusega on jaotatud igakuisteks võrdseteks makseteks.
  • Väljaku sissemakse on 0 eurot. Rendilepingu pikkus on alates 48 kuust kuni 10 aastani või kauemgi, ent seda on võimalik kliendi soovil ennetähtaegselt lõpetada ilma leppetrahvi või lisatasuta. Väljaku kasutusrendi taotlus menetletakse 2 tööpäeva jooksul.
  • 5G Sport vabastab klubi jalgpalliväljaku hooldamise kohustusest. Igakuises renditasus sisaldub korrapärane hooldus kaasaegse tehnikaga, mis pikendab väljaku eluiga. Hooldus hõlmab näiteks puulehtede ja prügi eemaldamist, murukiu harjamist, kummitäite lisamist ning vajadusel katkiste kohtade parandamist kunstmurus.
  • Kuutasu sisaldab muru hilisemat kulukat utiliseerimist. Täismõõtudes jalgpalliväljaku puhul on vaja ümber töödelda 250-300 tonni erinevaid materjale, mis tähendaks väljakuomanikule märkimisväärset kulu.
  • Leiame igale jalgpalliklubile sobiliku personaalse ja paindliku lahenduse. Rajame nii tipptasemel kunstmuruväljakuid täismõõtudes jalgpallistaadionitele kui ka väiksemaid harjutusväljakuid klubidele, koolidele ja lasteaedadele.
  • Paigaldame kvaliteetset ja kõigile nõuetele vastavat kunstmuru. Meie partneriteks on maailma juhtivad kunstmuru tootjad, kelle toodangu seast valime paigalduseks parima muru vastavalt iga kliendi personaalsetele vajadustele ja soovidele. Uus kunstmuru vastab Rahvusvahelise Jalgpalliliidu (FIFA) kõrgeimale kategooriale ehk Quality Pro (varasema kahe tärni) sertifikaadile, mis võimaldab pärast paigaldusjärgset sertifitseerimist pidada väljakul kõiki rahvusvahelisi jalgpallikohtumisi.
  • 5G kunstmuruväljaku rajamisel saab kasutada ka vähekasutatud kunstmuru. See tähendab soodsamat rendihinda, mis muudab kvaliteetsed jalgpalliväljakud kättesaadavaks ka väiksematele klubidele, koolidele ning lihtsalt jalgpalli harrastajatele. Vähekasutatud kunstmuru vastab igati tervisekaitsenõuetele ning on mängijatele täiesti ohutu.
  • 5G Sport kuutasus sisaldub muru väljavahetamine 5-6 aasta järel. Eestis vahetakse kunstmuruväljakuid enamasti iga 10 aasta tagant, kuid sageli ei vasta kunstmuru pärast viiendat kasutusaastat ei FIFA, Eesti Jalgpalli Liidu ega ka tervisekaitsenõuetele ning võib olla mängijatele suisa ohtlik. Muru väljavahetamine ei too väljakuomanikule kaasa mingeid lisakulusid.
  • 5G Sport kuutasu muutub pärast viiendat aastat soodsamaks. Välja vahetatakse välja vaid murukiud. Väljaku aluskiht ja täitematerjalid puhastatakse ning võetakse uuesti kasutusse, mis võimaldab igakuist renditasu vähendada.
  • Suudame väljakukatte välja vahetada keskmiselt 7 päevaga. Võrreldes konkurentide eemaldame vana muru neli korda kiiremini ja paigaldame uue väljaku täies mahus kaks korda kiiremini, saades väljakult kätte 100% täitematerjalist.

Vaata videot, kuidas kunstmuru saab tänu meie väljatöötatud Arena kontseptsioonile jalgpalliväljakutel uuesti kasutussse võtta: