5G kunstmuruväljak

JALKAVÄLJAK NULL-RESSURSIGA: VÕTMED KÄTTE, PALL MÄNGU, KÕIK HINNAS!

Null muret sissemaksega. Null vaeva hooldusega.

Tellijalt vaid valmis maatükk ja igakuine rendimakse – meilt valmis väljak ja selle korrashoid!

Jalgpalliväljaku täisteenusrent säästab kõrgest omafinantseeringust ning vabastab iga-aastasest professionaalsest süvahooldusest ja lepingu lõppemisel jäätmekäitluse kohustusest.

Meie lahendus on lihtne

Kunstmuruväljakute ehitamist on aastakümneid peetud keeruliseks ja kalliks ettevõtmiseks. Meie lahendusega see enam nii ei ole!

5G kunstmuruväljakuid rajatakse erinevates mõõtudes kõikjale, kus on sellele praktiline vajadus. Lisaks ehitamisele saab samal põhimõttel väljakuid ka renoveerida!

Miks on kunstmuru hea?

Kunstmuruväljak on meie kliimas parim lahendus nii harrastus kui tipptasemel spordi edendamiseks. Kunstmuru on aastaringselt praktiline, kaasaegne ja pallisõbralik.

Tegemist on Euroopas ainulaadse kunstmuruväljakute ehitamise kontseptsiooniga – kaasaegsed viienda põlvkonna kunstmuruväljakud antakse kasutusse rendi põhimõttel (sarnaselt sõidukite või kallite seadmete soetamisele kasutusrendiga).

Null muret sissemaksega

Enamgi veel! 5G kunstmuruväljak säästab selle kasutajat kopsakast ühekordsest omafinantseeringust, sest rendimaksed jaotatakse ühtlaselt kogu lepinguperioodile.

Null kohustust süvahooldusega

Tegemist on täisteenusrendiga, kus kuutasu sisaldab ka igakevadist süvahooldust kaasaegse tehnikaga – prügi eemaldamist, murukiu harjamist, kummitäite lisamist ning vajadusel katkiste kohtade parandamist kunstmurus. Lisaks on hinna sees ka professionaalne tehnika jooksvaks väljaku harjamiseks.

Null vaeva jäätmekäitlusega

Rendimakse hõlmab ka kunstmuru utiliseerimist lepinguperioodi lõppedes. Keskkonnanõuetest tulenevalt on see keeruline ja kulukas protsess, sest täismõõtudes jalgpalliväljaku puhul on vaja ümber töödelda 250-300 tonni erinevaid materjale.

Loe lähemalt, mis on null-ressursi kunstmuruväljakud.